neděle 30. října 2016

Boj s nemocí, aneb jak to všechno začalo?

V tomto článku bych se ráda věnovala problému ( nemoc ), který mám. Moje nemoc trvá už asi 7 let. Jedná se o sníženou funkci štítné žlázy. První 3 roky to bylo docela v pořádku, ale s přibývajícím věkem stoupala i váha ( a ne málo ). V mých 13 letech na mě přišly samé urážky, nadávky jak jsem tlustá, jak si nikdy nenajdu kluka apod. Většinou to byli lidé, které jsem neznala a oni mě také ne. Snažila jsem se jim vyhýbat, ignorovat to co říkají, ale ne vždycky to šlo. Když už jsem fakt nemohla, tak jsem aspoň řekla: "Co když mám nějakou nemoc? ". Ale ani toto nepomohlo, naopak. Do teď se setkávám s tímto problémem a jelikož jsem ve věku, kdy si hormony dělají co chtějí, tak si to vše velmi beru, hodně večerů sedím doma, zamčená v pokoji, brečím a bojím se druhého dne, kdy zase budu muset vejít mezi lidi a poslouchat urážky.

A takto vznikly moje první deprese.

Deprese trvají do dnes. Byla jsem tak nenáviděná, že spolužáci se mnou nemluvili, kamarádky jsem ztratila a dlouho po tom žádné neměla. A z kluků už vůbec ne. Pomalu jsem začala nenávidět sebe, nenávidět lidi kolem sebe a celý život. Na sociálních sítích, jako je třeba ask.fm, jsem zažila kyberšikanu.

Příklady:

Proč dáváš všem sežrat jak si skvělá. Jaká si chudinka .. jak se řežeš .. jak tě nikdo nemá rád ... bobišku .. jsi jen hnusná kopie .. snažíš se být jiná ale pořád si jen nula .. nicka, co nic nedokázala .. dokáže jen kopírovat a nutit lidi, aby ji litovali .. NULO!


Né .. já o tobě vím skoro vše! "Nech mě žít normální život, v klidu a pohodě. !" ← Toto ani ty nezvládáš .. :D "Zalez někam a už nevylízej" ← Spíš ty ne? ty špeku hnusný .. ! Chceš být jako ostatní .. ale nikdy nebudeš .. KOPÍRÁKU!!


Zalez do díry a neukazuj ten svůj ksicht ... jo promiň .. on to není ksicht ale prdel! :D :*


( Do teď nevím kdo to psal, ale poznamenalo mě to na celý život. ) 

To všechno mě hodně vzalo. Dostala jsem se na úplné dno. Nesla jsem to hodně špatně  a proto jsem se dostala až k tomu nejhoršímu - sebepoškozování. ( Ale o tom až příště )

Zdroj: google.com

Je to takový první článek o mém životě, tak doufám, že vás to nijak neodradí..
Budu moc ráda, když mi napíšete do komentářů ( popř. na email ) jestli jste zažili něco podobného a jak jste to nesli. Moc děkuji! :)

Reakce:

2 komentáře:

  1. Na kazdyho se vyser. Hlavne na takovyhle anonymni ubozaky. Jestli mas nadvahu, urcite s tim zvladnes neco udelat. Nebo se s tim proste smir a mej se rada takova, jaka ses. Urcite mas spoustu fajn vlastnosti, pro ktery te nekdo bude mit rad. :)

    OdpovědětVymazat