neděle 30. října 2016

Pokec s Janou #2 - Pauza, články, chaty na fb, spolupráce

Ahoj! :)

Po delší pauze se zase vracím v plné síle mezi vás :) Doufám, že články už budou vycházet pravidelně a budu se snažit na blogu více zapracovat. ( Spolupráce, design apod. )

Do dnešního pokecu s Janou jsem si vymyslela 4 témata, které chci s vámi sdílet.

  1. Pauza - Co se děje? Proč nevycházely články? Jak to bude s blogem dál? 
  2. Články - Jaké mám články v plánu? Jak často budou vycházet? 
  3. Chaty na facebooku 
  4. Spolupráce
První o čem budu psát je pauza
Když jsem po necelých 3 měsících otevřela blog, tak jsem uviděla, že poslední článek byl publikován 2. srpna.A pak už nic. Určitě vás napadá proč nebyly články? Články nebyly protože byly prázdniny, které jsem si chtěla užít mimo sociální sítě, dále protože byl školní rok, který je pro všechny studenty hodně kritický.  Každý z nás to zná :) Pak se navalily písemky a spoustu dalších problémů a na blog jsem neměla ani čas, ani pomyšlení :) Takže doufám, že mou aktivitu prominete a budeme dále pokračovat. ;)


Druhým tématem jsou články.
Chtěla bych články úplně pozměnit. Kosmetických blogů je v poslední době hodně a čtenáři čím dál víc vyhledávají ty blogy, které jim něco do života dají. Proto jsem se rozhodla, že budu mít články spíše typu - pokec s Janou, deníček apod. Myslím si, že tyto články mají i hloubku do budoucna. :)

Co se týče pravidelnosti článků, tak se pokusím, aby vycházely vždy o víkendu. Samozřejmě pokaždé to bude jinak. Někdy bude za týden článků 5 a někdy 1. Ale vynasnažím se, aby minimálně jeden vždy byl.

Třetí téma jsou chaty na facebooku.
Vždy se najde někdo, kdo mi píše jestli bych si ho nepřidala, jestli by mi mohl napsat apod. Z toho důvodu mi můžete psát normálně do zpráv na fb stránku :) Pokud budu právě online, dám vám o tom vědět! :)

A posledním tématem jsou spolupráce.
Momentálně mám uzavřenou jednu spolupráci a to se stránkou Poštovné zdarma, která mi poskytne nějakou částku a můžu si vybrat produkt/y k recenzi.

Určitě další spolupráce plánuji :)


Kontakt na spolupráci: janalsstory@seznam.cz
Vaše Jana :)


Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat