čtvrtek 3. listopadu 2016

Rozhovor s Tess Kratochvílovou ♥


Ahoj! :) 
Naskytla se mi možnosti udělat rozhovor s youtuberkou Tess Kratochvílovou. Pojďme se podívat jak odpovídala! :)


 1. Krátce se představ  ( jméno, věk, bydliště ( myšleno třeba Praha :) ) )
Ahoj, jmenuju se Tess, je mi 23 a jsem normální holka z Prahy co miluje život a ráda zaznamenávám svůj život skrz sociální sítě a videa. :)


 1. Jak ses dostala k youtube?
K Youtube jsem se dostala tak, že jsem měla asi 3 roky fashion/lifestyle blog a postupem času mě přestalo bavit fotit svoje outfity, psát články - přišlo mi, že lidem nepředávám nic užitečnýho a napadlo mě natočit pár videí. Nejdřív jsem točila videa jako součást blogu a zjistila jsem, že mě baví sedět před objektivem a povídat si s ,,lidma”. Začalo to mít celkem dobrý ohlasy a tak jsem se rozhodla v tom pokračovat. :)

 1. Máš nějaký vzor?
Můj vzor je moje maminka. Nejen, že je krásná navenek, tak i uvnitř. Má obrovský srdce, je empatická, má krásnou čistou duši a je hrozně silná. Jednou bych chtěla bejt tak dobrá máma jako je právě ona.

 1. Chtěla bys jezdit na Youtuberské akce?
Co se týče Youtuberských akcí - jejich přítomnost nějak nevyhledávám. Nerada se řadím mezi Youtubery, jsem prostě jen obyčejná holka, která dělá co jí baví a tyhle akce nejsou upřímně moc pro mě. Samozřejmě, že mi udělá radost, když za mnou někdo příjde, vyfotí se, chce podpis, ale víc mě u srdce zahřeje když řeším ve videu nějaký téma a lidi se k němu vyjadřou a vedeme živou diskuzi. To bohužel na Youtube akcích moc nejde a je tam úplně jiná věková kategorie, do který nezapadám.

 1. Jak dlouho se bavíš s Kate Love?
S Kačí ( Kate Love ) jsme se poznali přes mojí kamarádku Anie Songe, která sdílela několik Kačí videí a hrozně mě ta holka zaujala. Hned jsem věděla, že si s ní budu rozumět a i se tak stalo. :)  Napsala jsem jí a v podstatě pár dní na to jsme spolu seděly v kavárně a smály se, probíraly všechno možný a hned jsem věděla, že z nás budou kamarádky. Bude to asi půl roku co se známe.

 1. Budete mít více společných videí?
Určitě nás v nějakých dalších videích uvidíte, rozhodně zase něco vymyslíme. :) 1. Kam by ses chtěla v youtube dostat? Máš nějaké cíle?
Cíle v Youtube asi nemám. Nechávám to plynout a jen reaguju na všechny životní události a okolnosti a jsem sama zvědavá kam mě to posune. :)  Určitě bych ale chtěla pomáhat lidem a informovat lidi o různých projektech a problémech, který se tady na Youtube moc neřeší.

 1. Byla jsi někdy v zahraničí? Pokud ano, vrátila by ses tam?
V zahraničí jsem byla několikrát, na klasických odpočinkových dovolených. :) Kam bych se ale vrátila je Bali, kde jsem byla letos v červenci. Byla to moje životní dovolená, ze dne na den jsem se rozhodla, koupila letenky a sama odletěla. Celou dobu mi tam dělala společnost kamarádka i blogerka Anie Songe se svym přítelem Luky a bylo to fakt boží. Nikdy na to nezapomenu. :)

 1. Kde nejraději nakupuješ?
Moje nejoblíbenější obchody jsou ty s jídlem :D Haha. Ale kdybych měla vybrat obchod, kam ráda chodím tak je to třeba Mango, H&M…. ale taky se ráda kouknu do nějakýho sekáče, nebo na Vinted, nedělá mi problém nosit oblečení z druhý ruky, naopak - mám z toho spíš fakt větší radost. :)

 1. Máš řidičák? Popř. chtěla by jsi?
Řidičák mám, dostala jsem ho k 18. tým narozeninám a jsem za to nesmírně ráda, nedovedu si představit neumět řídit protože miluju řízení - pro mě je to taková meditace, neskutečnej relax. Občas mám chuť si jen sednout do auta a jezdit po Praze. :)

 1. Tvoje nejoblíbenější youtuberka/youtuber?
Asi nemám žádnýho oblíbenýho Youtubera. Moc mě tvorba většiny lidí nebaví, protože je to všechno na jedno brdo a o ničem. A zmiňovat Kačí ( Kate Love ) je asi zbytečný, protože to je jasný že jo. :D

 1. Těšíš se na Vánoce? :)
Na Vánoce se určitě těšim, mám ráda tu Vánoční atmosféru, jak jsou po Praze všude možně světýlka, můžu si dát svařák, zachumlat se do šály a teplých svetrů… a pak samozřejmě miluju tu atmosféru kdy jsem doma s rodinou a nic neřešíme a jen si ten vánoční čas užíváme. :)

 1. Co bys doporučila začínajícím youtuberům a blogerům?
Začínajícím blogerům a youtuberům bych doporučila asi jen aby byli svý, nesnažili se za každou cenu každýmu zavděčit protože to nejde:)) A i přes názory ostatních to nevzdávat a jít si za svym snem. To mi příjde nejdůležitější. Jít si za tim a za ničim se neohlížet.


Chceš něco fanouškům vzkázat? :)
Fanouškům bych jen ráda vzkázala aby byli šťastný, užívali si života, radovali se z maličkostí a žili!

Ještě jednou děkuji Tess za odpovědi a za čas, který mi věnovala! :) ♥

Tess můžete najít zde:

Snapchat: @tesskrat

Kontakt:
Email: tesskrat@gmail.com

Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat