neděle 12. února 2017

Co dělat na Valentýna, když jsem sama? ♥

Ahoj!
Určitě jste všechny slyšely o tom co dělat a kam zajít s klukem na Valentýna, ale nápadů, co dělat, když jste samy moc není. :) Já jsem sepsala pár nápadů, co budu dělat já. Nikdy Valentýna moc neslavím. Už proto, že jsem vztah neměla :D

1.) Jako první bych si chtěla číst. Celý rok se mi číst moc nechce. Čtení mám moc ráda, ale radši si přečtu článek na dvě A4 než knihu, která má 200 stran. :) Ale tento den je ideální na to si jít číst. Stejně většina přátel na facebooku se kterými bych si mohla psát budou někde " slavit " nebo budou s přítelem/přítelkyní, proto se v tento sen sociálním sítím vyhýbám.

2.) Jako další relaxovat. V každodenním spěchu zapomínám na sebe. Proto bych si chtěla dát teplou vanu, masku na obličej, nalakovat nehty, hezky upravit vlasy.

3.) Podívat se nějaké filmy, které jsem neviděla. Takový typ ode mě pro vás je třeba seznamka. Dneska jsem se na něj dívala a je docela fajn. Tak se můžete kouknout...:)
Pokud máte nějaké tipy na filmy, tak sem s nimi! :) ↓

4.) Čtvrtý tip je jít s kamarádkou ven. Zabijete tím celý den a v podstatě nebudete sama. :)

5.) A pátý tip je jít na nějakou Valentýnskou akci. Určitě budete mít nějakou diskotéku nebo tak něco. :) Třeba se ještě s někým seznámíte ;)


Kdo ještě nečetl moje články z minulého roku, tak tady vám dám odkazy:

5 romantických účesů ♥
DIY - Valentýnské dekorace do pokojeTo je z mého dnešního kraťounkého článku všechno. :) ♥ Užijte si Valentýna ať už jste samy nebo s někým! :)

Janal's story
Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat