středa 8. února 2017

Pokec s Janou #3 - konec školy, narozeniny, články, poděkování

Ahoj! :)
V dnešním článku se dozvíte zase něco víc z mého života :) Napíšu vám o tom jak zanechala školy, jak jsem slavila narozeniny a o dalších článcích. :)

1.) Konec školy 
Pokud dobře čtete blog, tak musíte vědět, že jsem chodila na gymnázium. V pololetí tj. 31.1. jsem školu ukončila. Byla jsem ve 3. ročníku šestiletého studia. Rozhodla jsem se tak, protože jsem neměla vůbec známky a je to vlastně i nejtěžší gymnázium na Moravě ( podle nějakých žebříčku ). Věřím, že teď si říkáte, že to byla blbost. Ano, možná. Ale není řečeno, že bych nemohla třeba za rok zkusit dálkové studium. :) Každopádně momentálně jsem na úřadu práce a a hledám si práci. Brzy mě čeká seminář a schůzka s paní, která mi byla při evidenci přidělena. Mám v plánu o tomto udělat i články právě pro holky nebo i kluky, kteří se chystají jít na pracák a neví jak to tam chodí. :)

2.) Narozeniny 
Tak jako loni, tak i letos jsem slavila narozeniny. Teď už mi je 16. :) Letos jsem se rozhodla, že žádný článek na narozeniny nevydám a užiji si je s rodinou. K narozeninám jsem dostala nádherné růže, které miluji ♥ , knížku receptů, gerberu, krém, foťák a to je všechno. :) Tím, že byly Vánoce, tak jsem si toho moc nepřála. Oslavila jsem to teda s rodinou, byla u nás i babička. Připili jsme si (ne)alkoholickým šampaňským, snědli pár chlebíčků a jednohubek a byl večer. :) Takže asi tak vypadaly moje narozeniny.

Zdroj: google.com

3.) Články
Tím, že jsem ukončila školu, tak mám více času než předtím, proto čekejte více článků. Zatím mám v plánu:

 • Jak to chodí na pracáku? 
 • Odpovídám ( Budu odpovídat na vaše otázky ) 
 • Můj rok 2016 
 • Písničkový tag
Pokud máte nějaký nápad na článek, neváhejte mi jej napsat do komentářů! :) ↓

4.) Poděkování 
Chtěla bych vám všem moc poděkovat za překonání hranice 40 "To se mi líbí" na facebookové stránce! Moc si toho vážím. Možná to někomu příjde málo, ale já jsem šťastná. Na to, že blog píšu pro zábavu, tak je to opravdu úspěch! Doufám, že jednou dosáhneme 100! :) Mám vás ráda a děkuji, že jste se mnou! ♥

Tak a teď je to ode mě opravdu vše. Doufám, že se vám takový kratší informační článek líbil a ještě jednou děkuji! :) 

Jana
Reakce:

4 komentáře:

 1. Pekný článok a všetko najlepšie :) zároveň ma prekvapilo to s ukončením školy, u nás sa to pravdepodobne ani nedá diaľkovo, len na odborných, na gymploch asi nie ale každopádne ma to prekvapilo, rozhodne o tom píš, pretože ma to veľmi prekvapilo a zaujalo :) nech sa ti aj ďalší rok darí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji ♥ Však já jsem ukončila gympl, ale na dálkové bych chtěla jít na zdrávku, která je mým dlouhodobým snem :) Ještě jednou děkuji :)

   Vymazat