pátek 24. března 2017

Knížka Tahle píseň ti změní život ♥

Ahoj!
V dnešním článku bych chtěla napsat svou první recenzi na knížku, kterou jsem četla.

Hodnocení: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
( 1 nejméně, 5 nejvíce )

Název: Tahle píseň ti změní život ( This song will save your life )
Spisovatelka: Leila Sales
Žánr: dívčí román
Vydáno: 2013, CooBoo
Počet stran: 248


Tato knížka vypráví o tom, jak se Elise Dembowski ( hlavní postava ) snažila změnit, snažila si najít kamarády, ale nic z toho se ji nedařilo. Téměř na začátku najdeme kapitolu, kdy se snažila spáchat sebevraždu, chtěla být oblíbená, ale už neměla sílu se dál snažit. Chtěla si podřezat žíly. Elise Dembowski přestoupila na novou školu a neměla kamarády. Hledala je, ale nikdo se s ní nechtěl bavit. Později si však kamarádky našla. Celý děj se odvíjí od toho, že je ve střídavé péči rodičů, vždy když byla u táty, tak chodila v noci ven se procházet městem až do rána. Mnohdy byla unavená. Později se znovu procházela ulicí a naráz ji oslovily dvě holky. Pipa a Vicky. Tyto dvě slečny ji budou po boku po celý děj. Pipa s Vicky ji ukáží Start, který se otevíral vždy v noci. Díky nim se seznámí s Charem ( Dj ). Knížka sice nekončí úplně šťastně, ale je to život. :)

Spisovatelka Leila Sales
Můj názor na to je, že tato knížka je opravdu úžasná! Naprosto se v tom vidím. Četla jsem ji asi 3x a ještě mě neomrzela! Doporučuji si ji přečíst především tomu, kdo se zajímá o hudbu, má rád dívčí romány a chce se změnit. :) Nezažila jsem lepší knížku! Nevím, jak to hodnotí ostatní, ale pro mě tato knížka má opravdu hluboký význam a určitě je to ta nejlepší knížka, kterou jsem kdy četla!

Do komentářů mi dejte vědět, pokud jste ji četli, jak se vám líbila, popř. jakou podobnou by jste mi doporučili? :)

Více o knížce a hodnocení čtenářů zde
Janal's storyReakce:

2 komentáře:

 1. No,pro mě jediná knížka kterou si přečtu tak musí být zásadně z wattpadu.Knihám jsem nikdy nepropadla a asi ani nepropadnu.Jako knihový neznalec nemohu posoudit jestli co se týče obsahu je kniha dobře popsaná atd.každopádně je to určitě super článek a určitě pokračuj v blogování.Máš super nápady na články které mě bohužel často schází.Kosmetika,diy,knihy sem tam možná nějaké filozofování je bombová kombinace tudíž tvůj blog uvítá každého.S láskou Eliška♥!

  http://ellievest.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to chápu :) Moc děkuji za poklonu a jsem ráda, že se články líbí a upřímně, nápady na články jsou čistě spontánní. :)

   Vymazat