neděle 8. října 2017

Podzim v pohybu 🍂🍁

Je takový hezký a poměrně ještě teplý podzimní den a já se rozhoduji, co budu dneska dělat...

A takhle nějak vznikl můj nápad na článek. Napadlo mě napsat aktivity, které ráda dělám na podzim. Nečekejte nic převratného, určitě to dělá každý, ale třeba někoho taky motivuji k tomu vyjít ven a taky k tomu, že podzim není jen depresivní období. 

Zdroj: google.com
 1.) Sběr kaštanů a šišek
Doma s mamkou rády vytváříme různé ozdoby na vyzdobení bytu. Docela ve velkém se v tom vyžíváme a ze všeho nejraději máme přírodní ozdoby. A k tomu je podzim ideální. Miluji ten pocit, když najdete ten kaštan sedět pod listem :D . Je to fajn aktivita, nehledě na to, že jste na čerstvém vzduchu. To samé i šišky.

Zdroj: pixabay.com
2.) Sbírání hub
Další mou oblíbenou aktivitou je sběr hub. Opět jste na čerstvém vzduchu a navíc můžete vzít třeba psa na procházku. Já si třeba vezmu psa, košíček a jdu. Ne vždy se na mě štěstí usměje, ale je fajn hledat. Hlavně pro "nehoubaře" doporučuji Atlas hub :). Obecně mám nejraději procházky v listí a v lese je fajn si někdy pročistit i hlavu. Třeba pro studenty je to ideální. Před nějakou zkouškou, testem. 

Zdroj: pixabay.com

3.) Čtení knih
Já čtení miluji a toto období je na to nejlepší. Zabalit se do teplé deky, dát si kakao a číst. Mám hodně knížek nových, tak doufám, že se alespoň do té jedné pustím. z časových důvodů to asi nebudu moc stíhat, ale určitě si čas nějaký najdu! 

Zdroj: google.com
4.) Seriálové maratony
Kdo by seriály nemiloval? Teď je ten pravý čas na to se na nějaké koukat. Já mám třeba ráda My Mad Fat Diary, který doporučuji všem holkám. Je sice v angličtině, ale jsou tam české/slovenské titulky. Dále mám ráda Comeback, Proč bychom se netopili, Sanitka 2 apod. 
Na jaké seriály se koukáte vy?

5.) Akce
Na podzim je mnoho hezký akcí, kde si můžete zajít. Třeba nějaké s Halloweenskou tématikou. Neseďte doma a běžte se bavit! Sami, s přáteli, s kolegy. 

Nebo si prostě jen vezměte sluchátka a běžte si zaběhat. 

Zdroj: pixabay.com

Co děláte na podzim vy? 

Janal's story

Reakce:

2 komentáře:

  1. Jako malá jsem milovala sbírání kaštanů, měli jsme i takovou soutěž ve škole, kdo jich nasbírá nejvíc :D jinak souhlasím se seriály a čtením, nejlepší podzimní aktivita :)

    LENN

    OdpovědětVymazat
  2. Přesně :D Taky jsme něco takového měli.

    OdpovědětVymazat