úterý 10. října 2017

První měsíc v nové práci

V dnešním článku jsem se rozhodla zhodnotit můj první měsíc v zahradnictví.

Jak dobře víte, tak se blíží "dušičky" a pro nás to znamená obrovské přípravy. Hned, když jsem nastoupila, tak jsem dostala za úkol zalívat chryzantémy. A mimo to jsem drátkovala kytičky z tatariky a statice. Musím uznat, že i teď po měsíci jsem se to nenaučila. Drátkování jako takové není vůbec náročné, spíše mi dělají problémy ty kytičky. Někdy jsou moc malé, někdy moc velké. Ale věřím, že časem se to všechno naučím. Přece jenom jsem to dělala poprvé v životě.

Janal's story

Jako další věc jsem drátkovala šišky. Tady nemůžu tvrdit, že by mi to nešlo. Udělala jsem několik krabic, různých druhů, různých stylů a jsem šťastná, že mi alespoň toto šlo od ruky. Ač mě ještě teď bolí záda z toho sezení, ruce z drátu...stálo to za to.

Janal's story
V práci je momentálně nejhorší jen to, že pořád sedím na zadku a dělám celý den to samé, ale to se po novém roku změní, až se bude sadit apod.

Takže kdybych to všechno měla shrnout, tak jsem velmi ráda, že jsem z té školy odešla! Práce je pro mě neuvěřitelná zkušenost a vidět každý den ten pokrok, byť jen v tom, kolik krabic denně uděláte, je skvělý! Takže vůbec nelituji toho, že jsem se dala tady na tuto cestu a už vůbec, že mám tady tuhle práci. Těším se na to, co mi život ještě přinese a co všechno mi dovolí.

Nebojte se si plnit sny! Je to vážně super! :))

Janal's story

Doufám, že nevadí, že je článek kratší, ale chtěla jsem jen informovat o tom, jaký byl pro mě měsíc v práci. :)

Janal's story
Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat