pondělí 27. listopadu 2017

Pokec s Janou #5 - Blogmass, spolupráce

V dnešním pokecu s Janou bych vám chtěla objasnit jak to bude s plánovaným blogmass a jak to mám se spoluprácemi. Obvykle je zvykem, že mívám více témat, ale momentálně jsou tyto dvě nejdůležitější.

Blogmass
Pokud ještě nevíte, tak jsem chtěla psát blogmass, tedy články každý den po celý prosinec až do Štědrého dne. Bohužel to však kvůli časovým možnostem nestíhám. Samozřejmě bych nějaký čas měla, ale to bych články musela psát velice rychle a to já neumím a nechci se to učit. Chci mít články alespoň trošku čitelné a ne nějaké nedodělané. Tak proto nebudou. Ale rozhodně vás o vánoční články neochudím. Vybrala jsem z blogmassu asi 10 článků, které mám v plánu vydat do Vánoc. Vánoce naprosto miluji, takže nějaké články musí být! Třeba blogmass vyjde příští rok. 


  • Dopis Ježíškovi
  • Recept na cukroví 2x
  • Vánoční otázky
  • Vánoční dekorace - spolupráce
  • 3 vánoční květiny, které musíte mít
  • Recept na domácí vánočku 
  • 10 věcí, co nesmí chybět na štědrovečerní tabuli
  • Vánoční tradice
  • Co pro mně znamenají Vánoce? 
Samozřejmě nevím, jak půjdou články po sobě a jestli vůbec to budou právě tyto. Tak doufám, že se vám i přesto budou moje články nadále líbit a společně se budeme těšit na Vánoce. 


Spolupráce
K této kategorii bych chtěla napsat jen pár vět. Na mém blogu se objevily pouze dvě spolupráce a to s postovnezdarma.cz  a papel's.cz  a žádné další. V červu mi přišla ještě jedna nabídka od nejmenované firmy, ale tu jsem nakonec odmítla. Teď, když jsem změnila zaměření blogu, bych velmi nerada přijímala spolupráce, které nemají s blogem vůbec nic společného. 
Proto nebudu spolupracovat s žádnou kosmetickou a jinou značkou. Naopak bych přivítala třeba spolupráci s firmou, která se zabývá papírnictví a věcmi na diy. Ale hlavně bych se chtěla spíš věnovat spolupráci s ostatníma blogerkama. 

A pokud i ty jsi blogger nebo bloggerka, tak bych jednu pro tebe měla. Jedná se právě o ty Vánoční otázky, bylo by to formou tagu. Pokud by jste chtěli více informací, tak můžete mi napsat na facebookovou stránku a nebo na email. Ráda vám odpovím. :)  
Každopádně nechci, aby z toho vyplývalo, že se hrnu po spolupráci, to vůbec ne. Nejde mi to o to, jsem ráda, že se můžu vypsat a třeba vám i něco předat. 

Janal's story

Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat