neděle 3. prosince 2017

Blogmass #3 - Tipy na dárky pro ni

V dnešním článku bych se chtěla zaměřit na dárky pro ženy. Jsou to dárky, které by vás mohly napadnout, ale třeba je díky mě poznáte. Nechtěla jsem zde radit, že máte koupit kosmetiku, parfém apod., ale chtěla jsem čistě osobní dárečky. 


Janal's story - vytvořeno v canva.com


1.) Dárková poukázka
Myslím si, že tuto věc, už jste někdy kupovali. Je to univerzální dárek, který potěší. Dárkovou poukázku můžete kupovat v klasických obchodech jako např. Douglas, DM, Rossmann, Teta, H&M a další. Ovšem jsem nedávno při procházení města našla poukázku i v antikvariátu. Myslím si, že pro nějakou ženu, která miluje knížky, hlavně starší knížky to může být super dárek. A takových poukázek je všude hodně, jen najít tu pravou! 


Zdroj: google.com
2.) Zážitek
Správně vybraný zážitek určitě potěší. Zkuste vybrat třeba projížďku lodí ve dvou, let balónem nebo něco podobně dobrodružného. A nebo třeba jen zařiďte masáž, připravte dobrý oběd. 

Zdroj: google.com
3.) Perla v perlorodce
Už jste někdy slyšeli o perle přání? Dárek je speciální v tom, že perla se nachází v perlorodce ze které ji musíte dostat ven. Poté si ji vložíte do náhrdelníku a můžete nosit. Stojí to pár korun a je to hezký, vkusný dárek, který potěší nejednu ženu. 

Kupovat můžete např. zde

Cena: cca. 100 kč

Zdroj: google.com

4.) Svíčka s prstenem
Jako 4 tip jsem vybrala svíčku ve které se skrývá prsten. Předem nevíte jaký motiv prsten má, zda je zlatý, stříbrný nebo z chirurgické oceli a kde se nachází. Proto musíte svíčku pálit a až někde v půlce svíčky je prsten přilepen na bok sklenice. Nemusíte se však bát, že by se zničil - je dobře chráněn. Doporučuji to té ženě neříkat. Nebo alespoň, že tam je překvapení, ale jaké to si nechejte pro sebe. Svíčky jsou sice drahé, ale myslím si, že stojí za to! 

Kupovat můžete např. zde

Cena cca od 400 kč 

Zdroj: google.com
5.) Diy dárek
Každého člověka potěší diy dárek, tak proč si nějaký nevyrobit? Na svém blogu jsem také měla pár tipů, tak se můžete prokliknout na článek. Diy dárky jsou hodně osobní, proto nemůžu přímo doporučit, co je vhodné. Zauvažujte, co má daná osoba ráda, co dělá ve volném čase, co nosí a podle toho tvořte. Určitě to ocení.

6.) Relax
Jako poslední jsem vybrala relax. Relax proto, že každá žena potřebuje tu chvilku na sebe, kdy se udělá hezčí, namaluje se, upraví a jde třeba ven. Proto věnujte čas na tuto chvilku. Třeba pomyjte nádobí, ukliďte za ní. Sežeňte třeba poukázku na masáž, pobyt pro dva do wellness nebo permanentku na bazén či do posilovny.

Zdroj: google.comBudu ráda, když nějaký tip využijete. :) Doufám, že vám to alespoň trošičku pomohlo.

* Tento článek není sponzorovaný * 

Janal's story 
Reakce:

2 komentáře: