úterý 5. prosince 2017

Blogmass #5 - Tipy na dárky pro něj

Předem se moc omlouvám, že článek vychází tak pozdě, ale byla jsem dlouho v práci a nestihla jsem jej dřív vydat. Dneska se podíváme na tipy, co koupit pro něj.

Janal's story - Vytvořeno v canva.com
1.) Poukaz
Stejně jako u žen, tak i u mužů mám poukaz. Je mnoho lidí, které to potěší. A je jedno odkud to je. U obou pohlaví je důležité vědět, co má ten druhý rád a podle toho musíte vybírat.

2.) Relax,zážitek
Do druhého bohu jsem se rozhodla dát relax a zážitek. Každý muž ocení chvilku klidu, dobrou večeři či masáž. Většina mužů má rádo adrenalin a ten naleznete v podobě zážitků. Takže kupte let balónem, surfing a uvidíte jak budou nadšení.

3.) Doplňky
Každý chlap chce být pro ženu přitažlivý. Ve třetím bodu jsem dala doplňky a to z toho důvodu, že i muži mohou nosit náramky apod. Tento bod je určen spíše pro pány, kteří (ne)rádi nosí oblek. Jsou to dřevěné doplňky. Je to trend poslední doby a čím dál více se objevuje a rozšiřuje. Ze dřeva se vyrábí jak motýlci, tak manžetové knoflíčky, vizitkovníky, spony na pásky apod. Je to stylové, elegantní a nejednu dámu to zaskočí ( příjemně ).

Zakoupit můžete třeba zde

Zdroj: google.com


4.) Alkohol
Pokud má váš partner nebo otec rád alkohol, tak mu kupte třeba krabici, kde je 8 druhů piv. Vyzkouší si různé značky, druhy, procenta alkoholu a příště až půjde pro pivo, tak se nebude muset už rozmýšlet, které si vezme.


5.) Elektronika
Určitě každá z nás má doba nějakého nadšence do počítačů, mobilů a celkově elektroniky. Tak vyberte třeba nějakou silnou powerbanku nebo nějaký káblík do počítače ať se ti chlapi zase na chvilku trochu zabaví ( :D ). Popř. kupte hru, novou klávesnici či myš. Elektronika je sice většinou dražší, ale určitě nešlápnete vedle, když něco takového koupíte.
Zdroj: google.com

Koupit můžete zde

Doufám, že vám tipy alespoň trošku pomohly vybrat nějaký ten dárek, není to nic na co by jste nepřišly samy, ale třeba to i přes to pomůže. :)

*Článek není sponzorovaný.* 

Janal's story

Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat