sobota 3. února 2018

Pokec s Janou #6 - 2 narozeniny blogu, rok od skončení školy a uvažuji o pokračování?, články na které se můžete tento rok těšit

Protože už dlouho nebyl pokec s Janou, tak jsem se rozhodla právě to dneska napsat. Za ten čas se událo hodně věcí o kterých bych vám chtěla napsat.2.narozeniny blogu 

Myslím si, že mí pravidelní čtenáři zaznamenali, že blog v prosinci slavil své 2 narozeniny. Sice články tomu neodpovídají ( protože jsem většinu smazala ), ale každopádně od založení blogu tohoto to jsou už 2 roky. Mám v plánu udělat nějakou giveaway, ale musím si promyslet, co vše by v ní tak mohlo být. Přece jenom můj blog není zaměřen na kosmetiku ani nic podobného, takže moc nevím, co tam dát. Každopádně to bude krabice plná věcí. :)) Budu ráda, když mi dáte do komentářů vědět, jestli by jste vůbec měli zájem. 

2 roky už pro vás píšu. Je to jako včera, co jsem psala první článek za domněním, že ho nikdo nebude číst. No a teď mám skoro 8000 zobrazení blogu, mám 12 pravidelných čtenářů, 65 to se mi líbí na facebookové stránce a 27 sledujících na instagramu. Je to neskutečné a děkuji, že jste tady se mnou! A moc doufám, že se vám moje tvorba bude líbit i v dalších letech! 


Rok od skončení školy a uvažuji o pokračování? 

V den vysvědčení to byl rok od ukončení školy. Ten čas fakt letí. Pokud mám zhodnotit jestli jsem udělala dobře nebo toho lituji, tak rozhodla jsem se dobře! Našla jsem sama sebe a jsem konečně šťastná. A to je podle mě v životě velmi důležité. Možná vás napadá otázka jestli se hodlám vrátit. Nehodlám. Dlouho jsem nad tím přemýšlela, hledala jsem školy, obory a zase ve mě začal ten svíravý pocit a to jsem si řekla, že fakt ne. Já mám nějaké plány, udělat si kurz, najít si fajn práci a jestli se mi vše povede tak, jak bych chtěla, tak budu v životě šťastná i když nebudu mít střední a nebo výšku. Je to samozřejmě na každém a záleží, co chcete v životě dělat a jak vysoké studium k tomu potřebujete. 


Články na které se můžete letos těšit
V plánu jich mám docela hodně, jen chybí čas je psát. Ale nebojte se, budu se snažit každý týden alespoň jeden vydat! 

Zatím mám v plánu třeba tyto: 

 • Jak vypadá jeden den v cukrárně
 • Jak vypadá jeden den v zahradnictví
 • Hry, které jsem milovala jako dítě
 • Věci, které mě nejvíce vystihují 
 • Cesta za svým lepším já
 • Jak a kde hledat práci
 • Den očima introverta
A mnoho dalšího. Budu ráda jestli mi napíšete, zda vás takové články budou bavit a klidně mi můžete napsat, jaké by jste ode mě chtěli. :)

To bude k dnešnímu článku vše. Je sice kratší než jsem čekala, ale alespoň jsem to zbytečně nenatahovala.

Janal's story
Reakce:

9 komentářů:

 1. Gratuluji ke 2 rokům na blogu :) promazávání článků znám, když si člověk někdy přečte svoje starší články, tak už mu třeba nepřijdou tak dobré. Mě by určitě zajímal Den očima introverta a pak ty oblíbené hry z dětství, v tom bych se určitě našla :D

  LENN

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Já jsem teda hlavně měla " kosmetické " články a kosmetice jsem teda nerozuměla. :D Takže asi tak.

   Dobře, děkuji za názor! :)

   Vymazat
 2. Hry, které jsem milovala v dětství - to zní hodně dobře :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
 3. Na tvůj blog jsem narazila úplnou náhodou. Každopádně gratuluji blogu k narozeninám! :) Díky vypsaným chystaným článků sis skutečně získala mou pozornost a budu se na články těšit :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuje :D Těší mě, že i z náhody se může stát čtenář ;) Doufám, že nezklamu. :)

   Vymazat
 4. Gratuluju ke 2. narozeninám blogu! :) Těším se na článek Den očima introverta :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to gratuluju k 2. narozkám blogu! Už se těším na další články:D.
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat