neděle 4. března 2018

Věci, které mě vystihují

Jak dobře víte, tak jsem nedávno na blogu psala o tom, že blog slavil už 2 narozeniny a při té příležitosti jsem si zpětně prohlížela články a zjistila jsem, že vlastně jsem se vám moc nepředstavila.  Moc věcí o mě nevíte a myslím, že to je škoda. Ne teda proto, že bych byla něčím výjimečná, ale proto, aby blog působil osobněji, tak jako kamarádky. Proto se vám dneska snažím přiblížit to, co mě vystihuje, naplňuje můj každodenní život. 

Vytvořeno v canva.com - Janal's story

Nejvíce mě vystihuje hudba. Kdyby jste mě potkali někde ve městě určitě mě najdete se sluchátkama v uších. Jsem velký introvert, jsem uzavřená do sebe a v hudbě nalézám jistou volnost, lásku, city, smutek a všechno to, co mi v běžném životě chybí. Hudba má pro mě obrovský význam. Díky ní se dá určit nálada, vyjádřit city a to je právě to, co moc nedokážu, ale díky hudby jsem toho schopna. 

Často se mě lidí ptají na žánr jaký poslouchám. Pro milovnici hudby to je hodně těžká otázka. Poslouchám jak rock, tak pop a někdy i klasiku. Je toho hodně. Ale nejoblíbenější skupina je Linkin Park a hned po něm je Nickelback. Jejich písničky mají neskutečné texty a hodně poutavé. Jako další poslouchám třeba Chinaski, Evanescence, Paulie Garand, Mirai, Memphis, Skillet apod. Takže je toho fakt a takové otázky vážně nesnáším. :) 

Hudbu miluji již od malička, kdy jsem se učila hrát na kytaru, ale z časových důvodů jsem to musela po 2 letech ukončit. Ale rozhodla jsem se v tom pokračovat, ale s tím rozdílem, že se to budu učit doma. Tolik lidí se zvládlo naučit a já to dokážu také, nebo alespoň se o to pokusím! 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Srdce, protože se snažím být laskavá, nápomocná a prostě být oporou pro všechny i v nejhorších chvílích.  Nemůžu to o sobě tvrdit, to může jen mé okolí, ale myslím si, že srdce mám na správném místě. ( Bohužel však mé ♥ nepatří  zatím nikomu. A až jednou bude, tak k tomu povede hodně dlouhá cesta. )

Ráda se ve volném čase učím/zabývám psychologií, baví mě, naplňuje a to se snažím využít i v životě. Kolikrát jsem to využila a splnilo to svůj účel. Ještě poměrně nedávno, když jsem měla ty osobní problémy, sebepoškozování apod., tak mi mohlo být sebe hůř, mohla jsem krvácet po právě nové jizvě, ale NIKDY bych nedopustila, aby se takhle také někdo cítil. A nezáleželo mi na tom jestli to byla kamarádka, kamarád či někdo, koho jsem viděla prvně. Je to zvláštní. Tvrdím o sobě, že mám komplikovanou povahu a jen ti nejlepší ji můžou dokázat rozluštit. Ale jak jsem psala výše, zatím nikdo takový není. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Květina - Mnozí z vás ví, že jsem ještě poměrně nedávno nastoupila do zahradnictví. 
Dále bych si ráda dodělala rekvalifikační kurz na Floristku. Již od mala mě nesmírně bavilo se "hrabat" v hlíně. Bylo to takové uklidňující. Bydlím teda v domě s docela velkou zahradou, takže o práci na ni nebylo nouze. 

No a pak samozřejmě mám ráda řezané květiny. Nejraději mám růže, je to sice klasika, ale mě i tak neomrzela. ( Takže kluci, víte čím mě uděláte šťastnou :D ) A docela mě i vystihuje - hlava jako moje povaha, trny jako má osobnost a listy jako mé sny, touhy, přání. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Packa - tak tady asi není, co dodat. Milovnice zvířat. Doma jsme toho měli hodně od andulky, přes rybičky, křečka, morče, hada až po psy. A nebýt těchto malých chlupatých stvoření, tak by můj život byl hodně prázdný. 

Doufám, že alespoň trošku jsem se vám zase přiblížila a že jste se o mě něco nového dozvěděli! :) 

Janal's story
Reakce:

2 komentáře:

  1. my už se známe ale asi si mě nebudeš pamatovat, je to skvělé co děláš, baví mě si číst co si zažila a jak se cítíš, budu rád když v tom budeš pokračovat dále. moc to pro mě znamená

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Pamatuji si tě ;) Neboj, po delší pauze, ale už jsem zpátky!

      Vymazat