pondělí 25. června 2018

Pokec s Janou #7 - Co bude s blogem? Nová série pro mladší čtenáře?

Je to neuvěřitelné, ale skoro po třech měsících znovu usedám za počítač a píšu. Uvažovala jsem, co po takové pauze bude nejlepší za článek, ale rozhodla jsem se normálně napsat pokec s Janou, abych vám vše objasnila, co se dělo, proč byla pauza, jak to s blogem bude dál apod. 

Pauza
Vím, že pro blogery i čtenáře není dobré, když blog stojí. A ten můj stál 3 měsíce. Velmi mě to mrzí, ale padlo na mě takové období, kdy jsem si říkala, že psát nechci, že nechci předávat tu negativitu, která byla ve mě. V práci toho bylo hodně, byla sezona a to je pro zahradnictví velký nátlak, potom doma nějaké problémy, ale hlavní problém jsem měla sama se sebou. Rozhodla jsem se ukončit to mé " dětské " já a začít konečně jako žena, naplno žít. Užívat si každého dne a hlavně najít sama sebe. Více prozrazovat asi momentálně nechci, chtěla bych o tom napsat samostatný článek, ale můžu ze srdce říct, že jsem to zvládla. Člověk se sice hledá celý život, ale pevný základ mám a za to jsem moc ráda.

Co bude s blogem?
Blogování mi velmi chybělo, ale už jsem tady. S energií, nápady na články, novým zaměřením a novým já. Určitě bych ráda napsala články, které jsem vypsala ve článku pokec s Janou #6 a pak bych chtěla pokračovat směrem osobního rozvoje. Psát o sobě, o zkušenostech, mít svůj blog, jako deník. Miluji citáty, miluji zamyšlení, takže tohle vše zde určitě najdete! Blog bude určen pro všechny, kteří rádi čtou o životě, rádi se nad něčím zamyslí, rádi "popřemýšlí " nad životem. Nenajdete zde však kosmetiku, oblečení. Tomuhle nerozumím a myslím, že takových blogů je už hodně. Miluji vaření a pečení, takže i tuto kategorii tady najdete. Doufám, že se vám nové zpracování blogu bude líbit, že vás články budou bavit a budete je komentovat :) .

Nová série
Chtěla bych se zaměřit i na mladší publikum. Mí čtenáři jsou většinou 18+, ale chtěla bych založit i sérii článku pro mladší. Série se bude jmenovat "Poprvé ... " a můžete se těšit na články od prvního dne ve škole až třeba po první zamilování. Je hodně věcí, které jsme dělali poprvé. A v těchto článcích mi půjde o to, aby si mladí čtenáři nedělali starosti s tím, když je něco poprvé, ať je to první test ve škole, první kamarádka, pusa, vztah, sex. Každý to jednou zažil a ne všem se to vždy povedlo. :)

To je asi k dnešnímu objasnění všechno. A již brzy se těšte na nový článek. Ještě nevím přesně jaký napíšu, ale těšit se můžete! 

Dejte mi vědět, jak se vám nápad a záměr líbí, jestli budete mými čtenáři i nadále. Dodáváte mi energii a to je důvod, proč mě to baví! 

Janal's story 


Reakce:

0 komentářů:

Okomentovat